Profesjonalne remonty i wykończenia mieszkań
  w standardzie Excellent "Pod Klucz" - Wrocław

  Oszczędność czasu

  Realizacja w terminie 6-9 tygodni

  Oszczędność pieniędzy

  Obniżona stawka VAT 8% zamiast 23%

  2 lata gwarancji

  Nadzór nad realizacją całości inwestycji

  Profesjonalne wykończenie wnętrz

  Excellent Realizacje we Wrocławiu to lider w branży wyposażenia łazienek, remontów mieszkań oraz wykończeń wnętrz pod klucz. Istnieje na rynku od ponad 30 lat, zatrudniając 300 pracowników, posiada doświadczenie w obszarze projektowania, wykańczania, wyposażenia i urządzania wnętrz. Ma dwa duże własne magazyny, Salon Firmowy, prawie 60 Studiów Excellent, ponad 110 Autoryzowanych Salonów Excellent oraz ogólnopolską sieć ok 1000 firm współpracujących. Swoje produkty eksportuje do 20 krajów na całym świecie.

  Na polskim rynku Excellent to znaczący producent wanien akrylowych, brodzików, wanien z systemem hydromasażu, profili metalowych i PVC, armatury, kabin prysznicowych, ceramiki. Ostatnio również dodatków łazienkowych. Wanny Excellent wybierane są do mieszkań i domów, ale można je również spotkać w wysokiej klasy hotelach i luksusowych apartamentach w całej Europie. To właśnie wanny akrylowe są najchętniej kupowanym produktem przez klientów zagranicznych.

  Domeną firmy są kompleksowe remonty mieszkań oraz wykończenia wnętrz pod klucz na terenie Wrocławia i okolic - dysponujemy własnymi, sprawdzonymi ekipami remontowymi, do każdej inwestycji jest przydzielamy doświadczonego Koordynatora, który prowadzi i nadzoruje prace remontowe będąc w stałym kontakcie z Klientem.

  Ale Excellent Wrocław to także produkty funkcjonalne, wygodne, o nowoczesnym, niebanalnym wzornictwie. Excellent szczególną wagę przywiązuje do jakości materiałów i sprawdzonych podzespołów, stąd szybko zyskał opinię firmy niezawodnej i sprawdzonej. W branży ceniony za specjalistów oraz autorskie rozwiązania projektowe, m.in. za produkcję systemów hydromasaży i chromoterapii.

  DNA marki Excellent. Wykończenia pod klucz, jakość, nowoczesne wzornictwo, specjaliści branży. Marka wybierana zazwyczaj przez wymagających odbiorców poszukujących produktów oryginalnych, estetycznych oraz niezawodnych.

Zdjęcie starówki we Wrocławiu | wykończenie pod klucz Wrocław

7
profesjonalnych Projektantów Wnętrz
3+
profesjonalnych Projektantów Meblowych
15
Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych
60+
współpracujących Deweloperów i pośredników
99%
zadowolonych klientów
1003+
zrealizowanych mieszkań
29+
lat na rynku
2+
ShowRooms
30+
ekip wykończeniowych
1000 +
własnych produktów
100+
OWN PRODUCTS
10000+
m2 OF OWN WAREHOUSE SPACE


EXCELLENT Realizacje POD KLUCZ - SHOWROOM WROCŁAW
Walońska 17/64, 50 - 413 Wrocław

Email : realizacje@excellent.com.pl
tel. +48 667 999 161
tel. +48 12 653 53 00

EXCELLENT REALIZACJE POD KLUCZ - SHOWROOM KRAKÓW
JÓZEFA MARCIKA 14C 30-443 KRAKÓW

EMAIL : REALIZACJE@EXCELLENT.COM.PL
TEL. 12 653 53 00

zobacz więcej >>