Profesjonalne remonty i wykończenia mieszkań
  w standardzie Excellent "Pod Klucz" - Wrocław

  Oszczędność czasu

  Realizacja w terminie 6-9 tygodni

  Oszczędność pieniędzy

  Obniżona stawka VAT 8% zamiast 23%

  2 lata gwarancji

  Nadzór nad realizacją całości inwestycji

  Profesjonalne wykończenie wnętrz

  Excellent S.A. to lider w branży wyposażenia łazienek, remontów mieszkań oraz wykończeń wnętrz pod klucz. Firma istnieje na rynku od 33 lat, zatrudniając 300 pracowników, posiadając doświadczenie w obszarze projektowania, wykańczania, wyposażenia i urządzania wnętrz. Ma 5 dużych magazynów, Salon Firmowy w Krakowie, 70 Studiów Excellent, około 150 Autoryzowanych Salonów Excellent oraz ogólnopolską sieć ok 1000 firm współpracujących. Swoje produkty eksportuje do 20 krajów na całym świecie.

  Na polskim rynku Excellent to znaczący producent wanien akrylowych, brodzików, wanien z systemem hydromasażu, profili metalowych i PVC, armatury, kabin prysznicowych, ceramiki. Ostatnio również dodatków łazienkowych. Wanny Excellent wybierane są do mieszkań i domów, ale można je również spotkać w wysokiej klasy hotelach i luksusowych apartamentach w całej Europie. To właśnie wanny akrylowe są najchętniej kupowanym produktem przez klientów zagranicznych.

  Domeną firmy są kompleksowe remonty mieszkań oraz wykończenia wnętrz pod klucz na terenie Wrocławia i okolic - dysponujemy własnymi, sprawdzonymi ekipami remontowymi, do każdej inwestycji jest przydzielamy doświadczonego Koordynatora, który prowadzi i nadzoruje prace remontowe będąc w stałym kontakcie z Klientem.

  Excellent Wrocław to także produkty funkcjonalne, wygodne, o nowoczesnym, niebanalnym wzornictwie. Excellent szczególną wagę przywiązuje do jakości materiałów i sprawdzonych podzespołów, stąd szybko zyskał opinię firmy niezawodnej i sprawdzonej. W branży ceniony za specjalistów oraz autorskie rozwiązania projektowe, m.in. za produkcję systemów hydromasaży i chromoterapii.

  DNA marki Excellent. Wykończenia pod klucz, jakość, nowoczesne wzornictwo, specjaliści branży. Marka wybierana zazwyczaj przez wymagających odbiorców poszukujących produktów oryginalnych, estetycznych oraz niezawodnych.

Zdjęcie starówki we Wrocławiu | wykończenie pod klucz Wrocław

7
profesjonalnych Projektantów Wnętrz
3+
profesjonalnych Projektantów Meblowych
15
Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych
60+
współpracujących Deweloperów i Pośredników
99%
zadowolonych Klientów
2000+
zrealizowanych mieszkań
33
lat na rynku
3+
showrooms
30+
ekip wykończeniowych
1000 +
własnych produktów
150+
punktów partnerskich w Polsce
10000+
m2własnej przestrzeni magazynowej


EXCELLENT Realizacje POD KLUCZ - SHOWROOM WROCŁAW
Walońska 17/64, 50 - 413 Wrocław

Email : realizacje@excellent.com.pl
tel. 12 653 53 00

EXCELLENT REALIZACJE POD KLUCZ - SHOWROOM KRAKÓW
JÓZEFA MARCIKA 14C 30-443 KRAKÓW

EMAIL : REALIZACJE@EXCELLENT.COM.PL
TEL. 12 653 53 00

zobacz więcej >>